Zarezerwuj termin 2017-10-28T14:53:15+00:00
Witamy na stronie rezerwacji lotów.
Możesz zarezerwować lot bezpośrednio na naszej stronie bez konieczności dzwonienia.

 

UWAGA! Jeśli chcesz latać w Radomiu – wybierz usługę RADOM, jeśli w Warszawie – wybierz usługi WILANÓW.

 

BARDZO PROSIMY O PRZECZYTANIE PONIŻSZYCH INFORMACJI:

Akceptujemy wyłącznie kupony ważne w dniu lotu. Nie mamy możliwości akceptacji kuponów przeterminowanych. Istnieje możliwość odpłatnego przedłużenia ważności kuponu: ważny kupon można przedłużyć o 12 miesięcy za 39 PLN. W tym celu należy do nas wysłać lub dostarczyć kupon. Jeśli kupon był wydany w wersji elektronicznej – wystarczy wersja elektroniczna, jeśli w papierowej – należy dostarczyć oryginał. Należy wykonać przelew 39PLN na nasze konto.

Jeśli Twój kupon traci wkrótce ważność – prosimy o szybką rezerwację lub odpłatne przedłużenie kuponu zgodnie z powyższymi warunkami.

 

Proszę dokładnie wpisać w odpowiednie rubryki kod kuponu i jeśli na danym kuponie znajduje się numer tzw. kod kreskowy – proszę go koniecznie wpisać. Jeśli na kuponie znajduje się “Kod zabezpieczający” – proszę go również wpisać. Bez tych danych rezerwacje mogą zostać usunięte.

Na lot proszę przynieść wydrukowany, ważny, kupon. Bez tego pilot nie wykona lotu. Proszę zabrać ze sobą dowód osobisty.

Prosimy o podawanie aktualnych danych kontaktowych – adresu email i numeru telefonu komórkowego – są nam niezbędne do kontaktu w przypadku odwołania lotu z powodu np. złej pogody.
Loty odbywają się w Warszawie – ul. Pałacowa róg Wiedeńskiej (Wilanów) lub na lotnisku RADOM-Piastów, Piastów 25, 26-660 Jedlińsk.
Prosimy o rezerwację tylko jednego terminu. W przypadku wybrania więcej niż jednego terminu rezerwacje będą usuwane.
System pokazuje aktualnie dostępne terminy lotów, bierze pod uwagę zajęte i niedostępne terminy, więc nie ma konieczności dzwonienia do nas i pytania o inne dostępne terminy. Nawet jeśli po rezerwacji nadal są wolne terminy na tą samą godzinę – wszystko jest w porządku. Często lata kilku pilotów na raz.
Jeśli mają Państwo problem z rezerwacją (system nie przechodzi dalej) prosimy o usunięcie plików cookies z przeglądarki. Regularnie sprawdzamy prawidłowość działania systemu.
Loading...