Zarezerwuj termin 2017-05-09T08:51:45+00:00
Witamy na stronie rezerwacji lotów.
Możesz zarezerwować lot bezpośrednio na naszej stronie bez konieczności dzwonienia.

Są już dostępne wolne terminy – zapraszamy do rezerwacji

UWAGA! Jeśli chcesz latać w Radomiu – wybierz usługę RADOM, jeśli w Warszawie – wybierz usługi WILANÓW.

 

BARDZO PROSIMY O PRZECZYTANIE PONIŻSZYCH INFORMACJI:

Akceptujemy wyłącznie kupony ważne w dniu lotu. Nie mamy możliwości akceptacji kuponów przeterminowanych. Istnieje możliwość odpłatnego przedłużenia ważności kuponu: ważny kupon można przedłużyć o 12 miesięcy za 39 PLN. W tym celu należy do nas wysłać lub dostarczyć kupon. Jeśli kupon był wydany w wersji elektronicznej – wystarczy wersja elektroniczna, jeśli w papierowej – należy dostarczyć oryginał. Należy wykonać przelew 39PLN na nasze konto.

Jeśli Twój kupon traci wkrótce ważność – prosimy o szybką rezerwację lub odpłatne przedłużenie kuponu zgodnie z powyższymi warunkami.

 

Proszę dokładnie wpisać w odpowiednie rubryki kod kuponu i jeśli na danym kuponie znajduje się numer tzw. kod kreskowy – proszę go koniecznie wpisać. Jeśli na kuponie znajduje się “Kod zabezpieczający” – proszę go również wpisać. Bez tych danych rezerwacje mogą zostać usunięte.

Na lot proszę przynieść wydrukowany, ważny, kupon. Bez tego pilot nie wykona lotu.

Prosimy o podawanie aktualnych danych kontaktowych – adresu email i numeru telefonu komórkowego – są nam niezbędne do kontaktu w przypadku odwołania lotu z powodu np. złej pogody.
Loty odbywają się w Warszawie – ul. Pałacowa róg Wiedeńskiej (Wilanów) lub na lotnisku RADOM-Piastów, Piastów 25, 26-660 Jedlińsk.
Prosimy o rezerwację tylko jednego terminu. W przypadku wybrania więcej niż jednego terminu rezerwacje będą usuwane.
System pokazuje aktualnie dostępne terminy lotów, bierze pod uwagę zajęte i niedostępne terminy, więc nie ma konieczności dzwonienia do nas i pytania o inne dostępne terminy. Nawet jeśli po rezerwacji nadal są wolne terminy na tą samą godzinę – wszystko jest w porządku. Często lata kilku pilotów na raz.
Jeśli mają Państwo problem z rezerwacją (system nie przechodzi dalej) prosimy o usunięcie plików cookies z przeglądarki. Regularnie sprawdzamy prawidłowość działania systemu.
Loading...