Nasz zespół2017-03-23T23:06:58+00:00

Naszą firmę Tworzą ludzie, którzy z pasją wytyczają trendy na rynku. To właśnie ich wiedza, fachowość i doświadczenie pozwalają na tworzenie najlepszych produktów i świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Paraelement przywiązuje dużą wagę do wysokich kompetencji swoich pracowników.
Nie jesteśmy anonimowi. Poznajmy się. Dzięki temu łatwiej będzie nam rozpocząć współpracę.

Załoga Paraelement – jesteśmy firmą, która stawia na najbardziej wartościowych ludzi.

Krzysztof Romicki
Krzysztof RomickiInstruktor, pilot tandemowy
Pilot paralotniowy od 1999 roku, 6-krotny Mistrz Polski, 4-krotny złoty medalista Mistrzostw Świata, złoty medalista Mistrzostw Europy, pilot tandemowy, instruktor z 10 letnim doświadczeniem. Posiada uprawnienia (Świadectwo Kwalifikacji) mechanika poświadczenia obsługi paralotni i motoparalotni. Założyciel i właściciel firmy Paraelement.

Członek Kadry Narodowej nieprzerwanie w latach 2004-2017

Andrzej Kalestyński
Andrzej KalestyńskiInstruktor, pilot tandemowy
Jeden z najbardziej doświadczonych pilotów tandemowych w Polsce, fascynuje się lataniem i technologiami lotniczymi. Doświadczony mechanik. Posiada uprawnienia (Świadectwo Kwalifikacji) mechanika poświadczenia obsługi paralotni i motoparalotni.

Członek Kadry Narodowej 2015, 2016 i 2017 w klasie PL2 (tandemy – wózki 2-osobowe) i PL1 (wózki 1-osobowe)

Dariusz Brzostowicz
Dariusz BrzostowiczTandem pilot, mechanik
Darek jest jednym z najbardziej doświadczonych pilotów tandemowych w Polsce. Uwielbia długie przeloty – wielogodzinne loty są dla niego niemal codziennością. W naszej firmie jest kierownikiem serwisu. Posiada uprawnienia (Świadectwo Kwalifikacji) mechanika poświadczenia obsługi paralotni i motoparalotni.

Członek Kadry Narodowej 2016 i 2017 w klasie PL2 (tandemy / wózki 2-osobowe) oraz PL1 (wózki 1-osobowe)

Zbigniew Bujalski
Zbigniew BujalskiDesign i produkcja
Zbyszek rozpoczął swoją przygodę z lataniem prawie 25 lat temu. Wkrótce kupił swój pierwszy napęd i zrezygnował z niego po kilku dniach, bo dla niego wibracje są nieakceptowalne. Od tego czasu tworzy wózki i napędy, które są wygodne, ciche i mają najmniejsze wibracje. Posiada uprawnienia (Świadectwo Kwalifikacji) mechanika poświadczenia obsługi paralotni i motoparalotni.
Paweł Ścieranka
Paweł ŚcierankaPilot tandemowy
Paweł lata na paralotni we wszystkich odmianach – z napędem, na wózku i swobodnie. Świetnie jeździ na nartach, dzięki czemu łatwo mu było zacząć swoją przygodę z jeszcze innymi odmianami latania – speed-ridingiem i speed-flyingiem. Posiada uprawnienia (Świadectwo Kwalifikacji) mechanika poświadczenia obsługi paralotni i motoparalotni.