Sposoby płatności2018-01-31T11:53:46+00:00

Sposoby płatności w sklepie internetowym Paraelement

W naszym sklepie można zapłacić za pomocą wszystkich najwygodniejszych sposobów:

 

Przelewem tradycyjnym na nasze konto

Gotówka kurierowi (za pobraniem)

 

Kartą płatniczą lub kredytową on-line.

karty płatnicze kredytowe

Maksymalna kwota płatności za pomocą karty płatniczej może być ograniczona przez wystawcę karty lub system płatności i zwykle wynosi 6000 PLN

 

Szybkim przelewem on-line dzięki współpracy z firmą Dotpay

szybkie transfery

 

Poprzez system ratalny

   paralotnie na raty Santanderparalotnie na raty

 

Poprzez leasing (dla firm)

Poprzez system PayPal (wyłącznie zamówienia zagraniczne).

W przypadku zamówień poprzez PayPal doliczona zostaje prowizja 2%, którą pobiera system Paypal

 

Wewnątrzwspólnotowa Dostawa Towarów WDT

Istnieje możliwość sprzedaży z zerową stawką vat dla firm mających siedzibę poza Polską, ale na terenie Unii Europejskiej. Firma musi posiadać ważny numer identyfikacyjny (tzw. NIP europejski) zaczynający się od kodu kraju. Ze względów bezpieczeństwa i na podstawie podpisanych umów nie wszystkie towary i usługi oferujemy klientom zagranicznym. Możliwość wystawienia faktury z zerową stawką vat należy ustalić przed dokonaniem zamówienia. Istnieje możliwość wystawienia faktury w EUR.

Płatność w walutach obcych

W przypadku zakupów zagranicznych nasz sklep oferuje możliwość płatności w walutach dopasowanych do krajów, z których pochodzi zamówienie. Uruchamiamy oddzielne wersje sklepu dla klientów z terenu Unii Europejskiej (waluta – EUR), Wielkiej Brytanii (waluta – GBP) oraz dla klientów z pozostałych krajów (waluta – USD). Więcej informacji na odpowiednich stronach językowych.

 

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące płatności lub wysyłek – zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.